| Piegādes ātrums: | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums | |
| Itelia | otrdien 19.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
2001 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| MEITEŅU MENSTRUĀLĀS PELDBIKSĪTES | ||
| IZMĒRS | GURNIEM APKĀRTMĒRS (CM) | NESTIEPTS STĀVOKLIS |
|---|---|---|
| 10-12 | 62-65 | 58 |
| 12-14 | 66-69 | 62 |
| 14-16 | 70-73 | 68 |
| 16-18 | 74-77 | 71 |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 19,19 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 61 kg un valkā M izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | neilons |
| Sastāvs | Materiāls: 80% neilons, 20% elastāns |
| Touch iekšējais slānis | sintētiskā šķiedra |
| Slāņu krāsa | Black |
| Gumija | Classic |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281487 |
Vai tu mīli ūdeni un peldēšanu?Neierobežo sevi pat savās dienās!Meiteņu menstruālās peldbiksītes sniegs tev uzticamu aizsardzību, vai nu dodoties uz baseinu, peldvietu vai jūru.Pateicoties inovatīvajai absorbcijas slāņa tehnoloģijai, tu vari justies ērti un droši arī ūdenī.
Peldbiksītes ir izgatavotas no funkcionāliem sintētiskiem šķiedrām, kas nodrošina nepieciešamo maigumu un elastību, tāpēc tās viegli pielāgojas tavai ķermeņa formai, labi pieguļ un novērš noplūdes.Īpaša ūdensnecaurlaidīga tehnoloģija novērš ūdens iekļūšanu iekšējā slānī, nodrošinot komfortu pat peldēšanas laikā.Absorbcijas slānis efektīvi uztver menstruālo šķidrumu, tāpēc tev nav jāuztraucas par nevēlamām nelaimēm.
Pateicoties modernam zema jostasvietas piegriezumam, peldbiksītes ir ne tikai funkcionālas, bet arī elegantas un ērtas.Tās lieliski pieguļ ķermenim, nekur nespiež un ir neatšķiramas no parastām bikini biksītēm. Elastīgā gumija jostasvietā neiegriežas, tāpēc peldbiksītes skaisti izceļ tavu figūru, neierobežojot kustības.
Meiteņu menstruālās peldbiksītes ir piemērotas vidēji stiprai menstruācijai, un tās var izmantot atsevišķi vai kombinācijā ar citiem higiēnas līdzekļiem.
Apģērbu zīmolam Pietro Filipi ir ļoti labs vārds un ilga tradīcija pie mums.Tas ir pazīstams galvenokārt ar savu apģērbu darbam un brīvajam laikam, kura kopīgais saucējs vienmēr ir bijis moderni piegriezumi un patīkami materiāli, kas spēj tikt galā ar visiem izaicinājumiem.Savu jauno nodaļu zīmols sāka rakstīt, sadarbojoties ar nedeto.lv.lv un kā pirmā tika prezentēta kolekcija luksusa apakšveļas vīriešiem un sievietēm, kas novērtē perfektu kvalitāti.
Lai peldbiksītes kalpotu pēc iespējas ilgāk, ievēro šādus ieteikumus:
Padoms:Ja atrodi menstruālo veļu, kas tev der un patīk, tā ir pelnījusi vislabāko kopšanu.Pateicoties pareizai aprūpei, tā tev kalpos uzticami patiešām ilgi.Padomus, kā to darīt, atradīsi mūsu rakstā.
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 61 kg un valkā M izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | neilons |
| Sastāvs | Materiāls: 80% neilons, 20% elastāns |
| Touch iekšējais slānis | sintētiskā šķiedra |
| Slāņu krāsa | Black |
| Gumija | Classic |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281487 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām