| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
23 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| PIETRO FILIPI | |
| SIEVIEŠU MENSTRUĀLĀS BIKSĪTES | |
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 16,00 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 0 |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 47,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | bambusa viskoze |
| Sastāvs | 95% bambusa viskoze, 5% elastāns |
| Touch iekšējais slānis | merino vilna |
| Slāņu krāsa | Black |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229007 |
Trīs ērtas menstruālās biksītes no zīmola Pietro Filipi dažādās uzsūkšanas spējās ir piemērotas dienas un nakts valkāšanai.Tās nodrošinās drošību gan vājākās, gan spēcīgākās dienās.Elpojamību un sausuma sajūtu nodrošina augstākās kvalitātes dabiskie materiāli – bambusa viskoze un merino vilna – un tie savu darbu veic patiešām lieliski!
Ar šo menstruālo biksīšu trio tu būsi labi aprīkota gan vājākai, gan spēcīgākai menstruācijai, dienai un naktij.Ja vēlies izmēģināt dažādu uzsūkšanas spēju biksītes, šis izsmalcinātais komplekts ir skaidra izvēle.
Iepakojumā ietilpst:
Pietro Filipi menstruālās biksītes klasiskā piegriezumā turpina šī zīmola stilīguma un kvalitātes reputāciju.Uzsūcošais un necaurlaidīgais klīns sastāv no trim aizsardzības slāņiem.Merino vilna saskares slānī uzticami novada mitrumu no ķermeņa, turklāt tas ir dabiski antibakteriāls materiāls.
Sastāvs: Menstruālās biksītes Pietro Filipi ir no bambusa viskozes.Iekšējais slānis:100% merino vilna; 100% poliesters.Ārējais slānis:95 % bambusa viskoze, 5 % elastāns.
Pietro Filipi apakšveļa tev piestāvēs
Zīmols Pietro Filipi ir labi pazīstams galvenokārt ar kvalitatīvu biznesa apģērbu ar modernu pieskārienu.Tagad tu vari izmēģināt arī Pietro Filipi apakšveļu, tostarp menstruālo, kas turpina iesākto tendenci, tāpēc vari gaidīt kvalitatīvus materiālus, precīzu piegriezumu un augstākās klases dizainu, kas tev noteikti patiks.
Ja tev nepieciešama vairāk informācijas par menstruālajām biksītēm, iesakām izlasīt mūsu rakstu blogā:Kā izvēlēties menstruālās biksītes?
Tur atradīsi informāciju:
Padoms:Ja atrodi menstruālo veļu, kas tev der un patīk, tā ir pelnījusi vislabāko aprūpi.Pateicoties pareizai kopšanai, tā tev uzticami kalpos patiešām ilgi.Padomus, kā to darīt, atradīsi mūsu rakstā.
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | bambusa viskoze |
| Sastāvs | 95% bambusa viskoze, 5% elastāns |
| Touch iekšējais slānis | merino vilna |
| Slāņu krāsa | Black |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229007 |
248 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
Biksītes 3x
lielisks materiāls, apstrādes ātrums
Čehija
Bikšu kundze
Esmu sajūsmā, biksītes izturēja pat ļoti spēcīgu menstruāciju laikā, tās neaizsūcās. Tajā pašā laikā tās ir ērtas valkāšanā un, salīdzinot ar ieliktnīti, labāk elpo un ir komfortablākas. Es iesaku
Čehija
Bikšu kundze
Esmu sajūsmā, biksītes izturēja pat ļoti spēcīgu menstruāciju laikā, tās neaizsūcās. Tajā pašā laikā tās ir ērtas valkāšanā un, salīdzinot ar ieliktnīti, labāk elpo un ir komfortablākas. Es iesaku
Čehija
Bikšu kundze
Esmu sajūsmā, biksītes izturēja pat ļoti spēcīgu menstruāciju laikā, tās neaizsūcās. Tajā pašā laikā tās ir ērtas valkāšanā un, salīdzinot ar ieliktnīti, labāk elpo un ir komfortablākas. Es iesaku
Čehija
Bikšu kundze
jauki, apmierinātība līdz šim
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām