| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
273 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| NEDETO | |
| SIEVIEŠU MENSTRUĀLĀS BIKSĪTES | |
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 13,74 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 160 cm garš, sver 47 kg un valkā S izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilnas trikotāža |
| Touch iekšējais slānis | kokvilnas trikotāža |
| Slāņu krāsa | Black |
| Gumija | Classic |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
Pohodlnās menstruālās biksītes no Latvijas zīmola Nedeto ir piemērotas ikdienas lietošanai vidēji stipras menstruācijas laikā.Komfortu valkāšanas laikā nodrošina patīkami materiāli – antibakteriāla mikrošķiedras un kokvilnas trikotāžas slānis.Ar biksītēm, uz kurām var paļauties, menstruācija var būt negaidīti patīkama.Vienkārši izmēģini!
Nedeto menstruālās biksītes, pateicoties to uzticamībai un ērtajam piegriezumam, ir produkti, kurus ātri iemīlēsi.Vidēja absorbcija padara šīs biksītes par ideālu necaurlaidīgu apakšveļu normālai menstruācijai.Absorbējošā ieliktnīte sastāv no trim aizsardzības slāņiem, kas neļauj šķidrumam izplūst, kavē baktēriju vairošanos un smaku veidošanos, bet vienlaikus ir plāna un nemanāma.
Sastāvs: Menstruālās biksītes Nedeto ir no kokvilnas trikotāžas.Iekšējais slānis:100% mikrošķiedra; 100% poliesters.Ārējais slānis:95 % kokvilna, 5 % elastāns.
Zīmols Nedeto tika izveidots kā mūsu privātais zīmols, lai mēs varētu piedāvāt izcilu Latvijas apakšveļu, par kuru nebūs jātērē visa alga.Sieviešu apakšveļa – un menstruālā jo īpaši – ir pelnījusi visaugstāko kvalitāti, tāpēc mēs pievēršam uzmanību materiālu izvēlei un izstrādātajiem piegriezumiem.
Ja tev nepieciešama vairāk informācijas par menstruālajām biksītēm, iesakām izlasīt mūsu rakstu blogā:Kā izvēlēties menstruālās biksītes?
Tur atradīsi informāciju:
Padoms:Ja atrodi menstruālo apakšveļu, kas tev der un patīk, tā ir pelnījusi vislabāko aprūpi.Pateicoties pareizai apstrādei, tā tev uzticami kalpos patiešām ilgi.Padomus, kā to darīt, atradīsi mūsu rakstā.
| Modelis | ir 160 cm garš, sver 47 kg un valkā S izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilnas trikotāža |
| Touch iekšējais slānis | kokvilnas trikotāža |
| Slāņu krāsa | Black |
| Gumija | Classic |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
253 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
Nedeto menstruālās biksītes
lieliski man
Čehija
Menstruāciju biksītes
Es novērtēju, ka ms biksītes ir miesas krāsā, patīkamas valkāšanai
Čehija
MS īsie ziņojumi
super, tie ilga un lieliski derēja
Slovākija
Nedeto mērens
Izmērs man derēja.Tie labi pieguļ.Tie ilga 4 stundas tikai labi.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām