| Piegādes ātrums: | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums | |
| Itelia | otrdien 19.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
18 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| CALVIN KLEIN - SIEVIETES | |
| BIKSĪTES / STRINGI | |
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 0 |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 70,39 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 61 kg un valkā M izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 71 % poliamīds, 29 % elastāns |
| Gumija | Bezšuvju |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8721107776835 |
Vai vēlies gludu siluetu un dabisku komfortu visas dienas garumā?Ar šīm Calvin Klein sieviešu koriģējošām biksītēm tu iegūsi ne tikai perfektu atbalstu, bet arī neuzkrītošu eleganci.Pateicoties bezšuvju apstrādei un maigam materiālam, tās ir gandrīz neredzamas zem apģērba un vienlaikus veido tavas līnijas tā, lai tu justos pārliecināta jebkurā situācijā.
Biksītes ir izgatavotas no mākslīgo šķiedru kombinācijas, kas kopā nodrošina augstu elastību, izturību un ir patīkamas pieskārienam.Poliamīds ar elastānu efektīvi koriģē vēderu, sēžamvietu un augšstilbus, neradot spiedienu vai diskomfortu.Audums ir gluds un maigs, tāpēc tas ir lieliski piemērots arī visu dienu valkāšanai.
Vienkrāsains dizains ar Calvin Klein zīmola logotipu piešķir apakšveļai luksusa un elegances pieskārienu.Gluds bezšuvju izskats nodrošina, ka biksītes paliek neredzamas pat zem pieguļoša apģērba – ideāla izvēle zem kleitām, svārkiem un pieguļošām biksēm, jebkurā brīdī, kad vēlies piešķirt sev pārliecību.Biksītēm ir augsts griezums un tās ir izstrādātas tā, lai viegli koriģētu vēderu un gurnus, nezaudējot komfortu.Bezšuvju malas pieguļ ķermenim kā otrā āda, kas garantē perfektu izskatu un kustību brīvību bez spiediena.
Izcilā apakšveļa Calvin Klein ir modes industrijas klasika.Sieviešu biksītes ir viens no pierādījumiem, ka Calvin Klein zina, kā apvienot kvalitāti ar stilu.Vairāk nekā 50 gadu pastāvēšanas laikā zīmols ir pierādījis, ka apakšveļas tirgū tam var konkurēt tikai daži.Ja vēlies paļauties uz savu apakšveļu jebkurā situācijā, tad vēlies Calvin Klein apakšveļu.
Pareiza kopšana pagarinās tavas veļas kalpošanas laiku un nodrošinās, ka tā saglabā formu un elastību.
Padoms: Tava iecienītā apakšveļa ir pelnījusi maigu attieksmi.Un tā kā mēs vēlamies, lai tā tev kalpotu ilgi, piedāvājam arī daudzus mazgāšanas piederumus, kas rūpēsies par perfektu tīrību un materiāla aizsardzību.
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 61 kg un valkā M izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 71 % poliamīds, 29 % elastāns |
| Gumija | Bezšuvju |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8721107776835 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām