| Piegādes ātrums: | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums | |
| Itelia | ceturtdien 16.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums |
Jauns produkts
6 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| CALVIN KLEIN - SIEVIETES | |||
| BIKSĪTES / STRINGI | |||
| IZMĒRS | VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
Ir noliktavā (ceturtdien 16.4. pie jums vai līdzņemšanai.) Faktiskais piegādes ātrums (pasūtot rītdiena uz 13:00)
|
|||
|
19,99 €
14,99 €
ar kodu: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 14,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 72 % neilons, 28 % elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 5051145909128 |
Calvin izskatās ļoti grezni, ne tikai pateicoties piegriezumam. Izmantotais materiāls labi pieguļ un ir ļoti patīkams uz tausti. Par šādas kvalitātes nevar teikt neko sliktu. Pārsteidzoši ērts materiāls un ideāls fit fit un īpaši izskatās lieliski. Tā noteikti iepriecinās arī kā grezna dāvana.
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 72 % neilons, 28 % elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 5051145909128 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām