| Piegādes ātrums: | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums | |
| Itelia | ceturtdien 16.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums |
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| CALVIN KLEIN - SIEVIETES | |||
| BIKSĪTES / STRINGI | |||
| IZMĒRS | VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
27,99 €
20,99 €
ar kodu: TURBO
|
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 20,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Materiāls | kokvilna |
|---|---|
| Sastāvs | 12 % elastāns, 53 % kokvilnas, 35% modāls |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8719113207504 |
Piešķiriet savam dibenam komfortu un greznu izskatu vienlaikus. Sieviešu biksīšu komplektam jābūt obligātam jebkuras garderobes elementam – tās nav redzamas zem drēbēm un paliek apslēptas, līdz jūs nolemjat tās kādam parādīt. Calvin Klein sieviešu biksītes pārvērtīs tevi par seksīgu kaķi.
Sieviešu apakšbikses ir viena no populārākajām apakšveļas kategorijām. Ērtās Calvin Klein biksītes ir izgatavotas no kokvilnas ar elastāna piejaukumu, tāpēc tās ir patīkamas pieskārienam un lieliski saglabā savu formu.
Pateicoties austajai gumijai, tās neburzās, un apakšējā daļa maigi apņem gurnus. Calvin Klein sieviešu biksītes var valkāt katru dienu, pat sportojot. Jūs noteikti neapkaunosiet sevi partnera priekšā.
Calvin Klein sieviešu apakšveļa ir viens no modes industrijas stūrakmeņiem. Tas ir velnišķīgi seksīgs, un tā kvalitāte jūs pārsteigs. Vairāk nekā 50 gadu pastāvēšanas laikā šis zīmols ir pierādījis, ka apakšveļas tirgū ar to var konkurēt tikai retais. Ja vēlaties paļauties uz apakšveļu jebkurā situācijā, tad jums ir nepieciešama Calvin Klein apakšveļa.
| Materiāls | kokvilna |
|---|---|
| Sastāvs | 12 % elastāns, 53 % kokvilnas, 35% modāls |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8719113207504 |
8 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
Skaisti maigs
Es esmu apmierināts, man ar to pietiek
Čehija
Es esmu sajūsmā
Mīksts materiāls, ērts, patīkams, nespiež.
Čehija
Es iesaku iegādāties
Patīkams uz tausti
Čehija
Smalkas
Ērts
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām