| Piegādes ātrums: | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums | |
| Itelia | otrdien 19.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
190 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| LEE COOPER - SIEVIETES | |
| SIEVIEŠU BIKSĪTES | |
| IZMĒRS | VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) |
|---|---|
| S | 68-73 |
| M | 74-79 |
| L | 80-85 |
| XL | 86-91 |
✅ 5,63 € par gabalu (ar kodu: GIGA) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 16,89 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 92 % poliamīds, 8 % elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111208531 |
Meklē stilīgas, ērtas un funkcionālas biksītes ikdienai?Sieviešu biksītes Lee Cooper tev sniegs perfektu komfortu un maigumu, ko iemīlēsi.Pateicoties augstākās kvalitātes materiālam un ieaustajai gumijai, tās lieliski pielāgosies tev, vai esi darbā, ceļojumā vai izbaudi brīvo laiku.
Šīs biksītes ir izgatavotas no poliamīda un elastāna maisījuma, tāpēc tās ir pilnīgi maigas uz tausti un patīkamas ādai pat visu dienu valkājot.Materiāls ir elpojošs, tāpēc jutīsies ērti pat pēc garas dienas.To forma lieliski pielāgojas taviem izliekumiem, tāpēc tās ir lieliskas gan ikdienas valkāšanai, gan aktīvām dienām, kad vēlies pilnībā paļauties uz savu apakšveļu.
Lee Cooper biksītes iemīlēs sievietes, kuras savā garderobē dod priekšroku vienkāršībai.Mūsdienīgs griezums ir daudzpusīgs, to vari valkāt zem brīvā laika apģērba, darbā un sporta zālē.Ieaustā gumija jostasvietā ir pietiekami plata un neiegriežas, gludais griezums nodrošina, ka zem apģērba tās ir gandrīz neredzamas.Izteiksmīgais logotips sānos interesanti papildinās tavu stilu.
Sieviešu biksītes un citi apakšveļas veidi visaugstākajā kvalitātē atradīsi pie Lee Cooper zīmola, kas ir iecienīts klientu vidū visā pasaulē.Tas ir atkarīgs tikai no tevis, vai izvēlēsies krāsainus gabalus, personiskus rakstus vai klusinātu klasiku.Ja vēlies apakšveļu ikdienas valkāšanai, kas tevi nepievils, tad Lee Cooper ir īstā vieta.
Lai biksītes Lee Cooper saglabātu savu maigumu un elastību pēc iespējas ilgāk, ievēro šādus norādījumus:
Padoms: Tava iecienītā apakšveļa ir pelnījusi saudzīgu attieksmi.Un tā kā vēlamies, lai tā tev kalpotu ilgi, piedāvājam arī daudzus mazgāšanas piederumus, kas nodrošinās perfektu tīrību un materiāla aizsardzību.
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 92 % poliamīds, 8 % elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111208531 |
572 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
melnas apakšbikses
Patīkams, praktisks
Čehija
Lee Cooper biksītes Iesaku
Lee Cooper biksītes Iesaku
Čehija
Es iesaku
kvalitāte par labu cenu
Čehija
Sieviešu biksītes
Ļoti jauks materiāls, izmērs atbilst, ātra piegāde, laba cena.
Čehija
biksītes
Apmierinātība
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām