| Piegādes ātrums: | piektdien 15.5. pie jums |
| piektdien 15.5. pie jums | |
| Itelia | piektdien 15.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 15.5. pie jums |
| piektdien 15.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
112 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| CALVIN KLEIN - SIEVIETES | |||
| BIKSĪTES / STRINGI | |||
| IZMĒRS | VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 13,87 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 41,59 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 85% poliamīds, 15 % elastāns |
| Gumija | Classic |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8721107706894 |
Komforts, elegance un ikonisks stils – tieši to tev sniegs dāmu biksītes Calvin Klein.To laikmetīgais dizains ar smalku mežģīni jostasvietā, kvalitatīvs materiāls un precīza apdare padara tās par ideālu izvēli katrai dienai.Calvin Klein biksītes tev nodrošinās lielisku sajūtu valkājot, izcels tavu figūru un paaugstinās pašapziņu.
Sintētiskais šķiedra ar augstu poliamīda saturu garantē maigumu un vieglumu, biksītes ir arī labi elpojošas un ātri žūstošas.Pateicoties elastānam, tās perfekti pielāgojas tava ķermeņa formai un paliek vietā bez iegriezumiem.
Maigas un klasiskas krāsas lieliski sader ar jebkuru stilu, austa gumija jostasvietā ar mežģīņu apdari piešķir apakšveļai romantisku pieskārienu.Biksītēm ir klasisks griezums ar augstāku sānu daļu, kas glaimo lielākajai daļai figūru un vienlaikus nodrošina pilnīgu komfortu, ko novērtēsi ikdienas darba dienā, ceļojot vai randiņā.Mazs Calvin Klein logotips smalki papildina tīru un stilīgu izskatu, un uzreiz ir skaidrs, ka tu patiešām izproti modi.
Izcilā apakšveļa Calvin Klein ir modes industrijas klasika.Dāmu biksītes ir viens no pierādījumiem, ka Calvin Klein zina, kā apvienot kvalitāti ar stilu.Vairāk nekā 50 gadu pastāvēšanas laikā zīmols ir pierādījis, ka apakšveļas tirgū tam var konkurēt tikai daži.Ja vēlies paļauties uz savu apakšveļu jebkurā situācijā, tad vēlies Calvin Klein apakšveļu.
Lai tavas iecienītās biksītes ilgi saglabātu lieliskā stāvoklī, iesakām ievērot šādus kopšanas padomus.
Padoms: Tava iecienītā apakšveļa ir pelnījusi maigu attieksmi.Un tā kā mēs vēlamies, lai tā tev ilgi kalpotu, piedāvājam arī daudzus mazgāšanas piederumus, kas rūpēsies par perfektu tīrību un materiāla aizsardzību.
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 85% poliamīds, 15 % elastāns |
| Gumija | Classic |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8721107706894 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām