| Piegādes ātrums: | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums | |
| Itelia | ceturtdien 16.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums |
Jauns produkts
25 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| STYX - SIEVIETES | ||
| GIRLS/TANGA | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
Ir noliktavā (ceturtdien 16.4. pie jums vai līdzņemšanai.) Faktiskais piegādes ātrums (pasūtot rītdiena uz 13:00)
|
|||
|
15,99 €
9,59 €
ar kodu: MEGA
|
|||
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 9,59 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 160 cm garš, sver 47 kg un valkā S izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 94 % kokvilnas, 6% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Izgatavots Čehijā | Jā |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473289568 |
| Modelis | ir 160 cm garš, sver 47 kg un valkā S izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 94 % kokvilnas, 6% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Izgatavots Čehijā | Jā |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473289568 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām