| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
22 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| GINA - SIEVIETES | ||
| SUBKRIPCIJAS | ||
| IZMĒRS | AR BIRKU | KRŪŠU APKĀRTMĒRS (CM) |
|---|---|---|
| S | S/M | 60-70 |
| M | M/L | 70-80 |
| L | L/XL | 80-90 |
| XL | XL/XXL | 90-100 |
|
Ir noliktavā (piektdien 24.4. pie jums vai līdzņemšanai.) Faktiskais piegādes ātrums (pasūtot šodien uz 13:00)
|
|||
|
19,99 €
14,99 €
ar kodu: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 14,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | bambusa viskoze |
| Sastāvs | 80 % viskozes, 16 % poliamīds, 4 % elastāns |
| pastiprināšana | Jā |
| Kostice | Nē |
| pārslēgšana | Nē |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| ražotājs | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787267212 |
Vai meklējat sporta krūšturi no ērta materiāla par lielisku cenu? Tad šis Gina krūšturis ir īstā izvēle!
Gina bambusa krūšturis garantē maksimālu komfortu sporta vai brīvā laika aktivitāšu laikā. Siksnas ir platas, bez regulējama garuma. Krūšturis ir bez bikšturiņiem un ar stiegrojumu. Sportiskais piegriezums nodrošina, ka šajā krūšturī jūs jutīsieties lieliski.
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | bambusa viskoze |
| Sastāvs | 80 % viskozes, 16 % poliamīds, 4 % elastāns |
| pastiprināšana | Jā |
| Kostice | Nē |
| pārslēgšana | Nē |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| ražotājs | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787267212 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām