| Piegādes ātrums: | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums | |
| Itelia | otrdien 19.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
15 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| TOMMY HILFIGER - SIEVIETES | |||
| DĀMU PIDŽAMAS | |||
| IZMĒRS | KRŪŠU APKĀRTMĒRS (CM) | VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 97-103 | 66-71 | 87-91 |
| S | 104-110 | 72-77 | 92-97 |
| M | 111-117 | 78-83 | 98-103 |
| L | 118-124 | 84-89 | 104-109 |
| XL | 125-131 | 90-95 | 110-115 |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 0 |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 54,39 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna, modāls |
| Sastāvs | 57 % kokvilnas, 38 % modāls, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Rukstu garums | Īss |
| Bikses garumā | īss |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Netherlands, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638988977 |
| Modelis | Viņš ir 175 cm garš, sver 51 kg un valkā S izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna, modāls |
| Sastāvs | 57 % kokvilnas, 38 % modāls, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Rukstu garums | Īss |
| Bikses garumā | īss |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Netherlands, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638988977 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām