| Piegādes ātrums: | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums | |
| Itelia | ceturtdien 16.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums |
Jauns produkts
164 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| UNDER ARMOUR - SIEVIETES | ||
| BIKSĪTES / STRINGI | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| XS | 83-89 | 29,5 |
| S | 90-95 | 31 |
| M | 96-102 | 34 |
| L | 103-108 | 36 |
| XL | 109-114 | 38 |
✅ 9,00 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 26,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 160 cm garš, sver 47 kg un valkā S izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 76 % poliamīds, 24 % elastāns |
| Gumija | Bezšuvju |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | USDistribution s.r.o., Karlovarská 1104,14a, 161 00 Prague 6, zbysek.bok@usdistribution.cz |
| ražotājs | Under Armour, Inc., 1020 Hull Street, Baltimore, MD ASV 21230, customerserviceint@underarmour.com. |
| EAN | 1200122273132 |
| Modelis | ir 160 cm garš, sver 47 kg un valkā S izmēru. |
|---|---|
| Materiāls | mākslīgā šķiedra |
| Sastāvs | 76 % poliamīds, 24 % elastāns |
| Gumija | Bezšuvju |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | USDistribution s.r.o., Karlovarská 1104,14a, 161 00 Prague 6, zbysek.bok@usdistribution.cz |
| ražotājs | Under Armour, Inc., 1020 Hull Street, Baltimore, MD ASV 21230, customerserviceint@underarmour.com. |
| EAN | 1200122273132 |
326 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
3x stringi
kvalitatīvi stringi
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām