| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| CALVIN KLEIN - SIEVIETES | |||
| BIKSĪTES / STRINGI | |||
| IZMĒRS | VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
49,99 €
47,99 €
35,99 €
ar kodu: TURBO
|
| Saglabāt 2,00 € |
|
|
✅ 12,00 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 35,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Materiāls | kokvilna |
|---|---|
| Sastāvs | 90 % kokvilnas, 10% elastāns |
| Touch iekšējais slānis | kokvilnas trikotāža |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8719113714552 |
Piešķiriet savam dibenam komfortu un greznu izskatu vienlaikus. Sieviešu stringbiksīšu komplektam jābūt obligātam elementam jebkurā garderobē – tās nav redzamas zem drēbēm un paliek apslēptas, līdz brīdim, kad nolemjat tās kādam parādīt. Calvin Klein sieviešu stringi padarīs tevi par seksīgu meiteni katru dienu.
Sieviešu stringi ir vieni no populārākajiem apakšveļas gabaliem – gan sieviešu, gan vīriešu vidū. Ērtās Calvin Klein biksītes ir izgatavotas no kokvilnas ar elastāna piejaukumu, tāpēc tās ir patīkamas pieskārienam un lieliski saglabā savu formu.
Pateicoties austajai gumijai, tās neburzās, un apakšējā daļa maigi apņem gurnus. Calvin Klein sieviešu stringbikses var valkāt katru dienu, pat sportojot. Jūs noteikti neapkaunosiet sevi sporta zāles ģērbtuvē vai partnera priekšā.
Calvin Klein sieviešu apakšveļa ir viens no modes industrijas stūrakmeņiem. Tas ir velnišķīgi seksīgs, un tā kvalitāte jūs pārsteigs. Vairāk nekā 50 gadu pastāvēšanas laikā šis zīmols ir pierādījis, ka apakšveļas tirgū ar to var konkurēt tikai retais. Ja vēlaties paļauties uz apakšveļu jebkurā situācijā, tad jums ir nepieciešama Calvin Klein apakšveļa.
| Materiāls | kokvilna |
|---|---|
| Sastāvs | 90 % kokvilnas, 10% elastāns |
| Touch iekšējais slānis | kokvilnas trikotāža |
| Gumija | pārmeta |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8719113714552 |
3 001 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
Bokseri
jauki , izmērs atbilst
Čehija
Patiešām lieliski
Ilgu laiku esmu meklējusi lieliski pieguļošus stringus, un es esmu absolūti sajūsmā. Lieliski pieguļ, pārsteidzošs piegriezums un krāsa. Es iesaku.
Čehija
Stringi
Skaisti un lieliski der
Čehija
Biksītes CK
Viss super kvalitātē
Čehija
Pro:
...olas, piemēram, telpā.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām