| Piegādes ātrums: | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums | |
| Itelia | ceturtdien 16.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums |
Jauns produkts
45 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| VOXX | |
| PIEDĀVĀJUMI | |
| IZMĒRS | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 3,50 € par pāri (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 10,49 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Materiāls | kokvilna |
|---|---|
| Sastāvs | 75% kokvilnas, 10 % poliamīds, 10% polipropilēna, 5% elastāns |
| Zeķu augstums | Potīte |
| temperatūras klase | A (+10°C līdz +35°C) |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Izgatavots Čehijā | Jā |
| ražotājs | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
Izbaudiet maksimālu komfortu un stilu ar VoXX potīšu zeķēm. Ideāla izvēle ikdienas valkāšanai, sporta aktivitātēm un siltām dienām, kad vienkārši vēlaties justies ērti. Šīs zeķes apvieno lielu kokvilnas īpatsvaru, praktisku piegriezumu un kvalitatīvu čehu ražošanu.
Zeķes ir izgatavotas no kokvilnas un mākslīgo šķiedru maisījuma, kas nodrošina to maigumu, elpojamību un komfortu visas dienas garumā. Pateicoties elastānam, VoXX zeķes ir elastīgas un labi pielāgojas jūsu kājai. Tajā pašā laikā tie ir pietiekami izturīgi, lai izturētu sarežģītas aktivitātes un biežu mazgāšanu.
Potītes piegriezums ir ideāli piemērots zemiem apaviem, piemēram, kedām vai vasaras zābakiem. Universālā krāsu gamma iepriecinās visus klasikas cienītājus, un zeķes var viegli pieskaņot jebkuram apģērbam. VoXX zeķes ir ideāli piemērotas ikdienas valkāšanai un sarežģītām sporta aktivitātēm, kur jūs novērtēsiet to elastību un uzticamu mitruma novadīšanu.
Lai nodrošinātu, ka jūsu jaunās iecienītākās zeķes kalpos ilgi, iesakām ievērot šos uzturēšanas padomus.
Padoms: Kļūsti par apakšveļas apkopes ekspertu ar mūsu rakstā sniegtajiem padomiem un sniedziet saviem iecienītākajiem apģērba gabaliem pienācīgu kopšanu.
| Materiāls | kokvilna |
|---|---|
| Sastāvs | 75% kokvilnas, 10 % poliamīds, 10% polipropilēna, 5% elastāns |
| Zeķu augstums | Potīte |
| temperatūras klase | A (+10°C līdz +35°C) |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Izgatavots Čehijā | Jā |
| ražotājs | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
1 695 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
3PACK zeķes VoXX
Perfekts fit, Amazing materiāls.
Lieliska sviedru novadīšana.
Čehija
VoXx Super
Jauks materiāls, labi valkā pat tad, kad kājas uzbriest. Es iesaku
Čehija
VoXx Super
Jauks materiāls, labi valkā pat tad, kad kājas uzbriest. Es iesaku
Čehija
Iveta
ļoti jauki, jauks materiāls, ērts zeķu augstums
Čehija
3PACK zeķes VoXX baltas
Es beidzot dabūju absolūti ideāla izmēra zeķes, iesaku tās visiem, kas nav ieinteresēti mega lielās "ceļa zeķēs" līdz pusgājējam vai mini potītes zeķēs ????
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām