| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
31 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| GINO - VĪRIEŠI | |||
| VĪRIEŠU BIKSĪTES | |||
| IZMĒRS | AR BIRKU | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|---|
| S | S/M | 68-74 | 32 |
| M | M/L | 75-81 | 35 |
| L | L/XL | 82-95 | 39 |
| XL | XL/XXL | 96-110 | 43 |
|
Ir noliktavā (piektdien 24.4. pie jums vai līdzņemšanai.) Faktiskais piegādes ātrums (pasūtot šodien uz 13:00)
|
|||
|
11,99 €
8,99 €
ar kodu: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 8,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | bambusa |
| Sastāvs | 70% bambusa, 22 % poliamīds, 8 % elastāns |
| Gumija | Classic |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| ražotājs | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787074414 |
Ja meklē apakšveļu, kas apvieno eleganci, funkcionalitāti un maksimālu komfortu, tad vīriešu bezvīļu slipi Gino ir īstā izvēle.Pateicoties bambusa šķiedrām, slipi nodrošina ne tikai komfortu, bet arī svaiguma sajūtu visas dienas garumā, neatkarīgi no tā, vai tev priekšā ir grūta darba diena vai īpašs sporta sasniegums.
Slipi ir izgatavoti no bambusa šķiedru, poliamīda un elastāna maisījuma.Bambuss ir dabiski antibakteriāls, hipoalerģisks un ārkārtīgi maigs pret ādu.Poliamīds nodrošina izturību un noturību, savukārt elastāns piešķir slipiem elastību, tāpēc tie perfekti pielāgojas tavai figūrai.Rezultāts ir apakšveļa, kas neierobežo, saglabā formu un ir ideāla arī jutīgai ādai.
Bezvīļu izpildījums slipiem Gino nodrošina maksimālu komfortu bez nepatīkamas iegriešanās vai spiediena.Slipi ir ar klasisku jostas gumiju, kas patīkami aptver jostasvietu un nekur nespiež.Universālā krāsu gamma ir mūžīga un viegli kombinējama ar jebkuru apģērbu.Slipi Gino ir lieliska izvēle sporta aktivitātēm vai valkāšanai zem šaurām biksēm vai formālā apģērbā, kad novērtēsi neuzkrītošumu un uzticamību.
Gino ir čehu apakšveļas zīmols ar ilgu tradīciju, tāpēc nav brīnums, ka tas ir tik populārs starp klientiem.Pie viņiem atradīsi visus vīriešu apakšveļas veidus, un viņiem ir pat sieviešu līnija, kas pazīstama kā Gina.Slipi Gino iepriecinās klasikas cienītājus, kuri meklē perfektu kvalitāti par pieņemamu cenu.
Lai tava iecienītā apakšveļa ilgi saglabātu lielisku stāvokli, iesakām ievērot šādus kopšanas norādījumus.
Padoms:Bambusa šķiedras ir vieni no maigākajiem materiāliem, tāpēc tās pelnījušas īpašu attieksmi.Lai bokseršorti ilgi kalpotu, esam sagatavojuši tev daudz lielisku padomu apakšveļas mazgāšanai, piemēram, mazgāšanas papīri vai maisiņi smalkai veļai.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | bambusa |
| Sastāvs | 70% bambusa, 22 % poliamīds, 8 % elastāns |
| Gumija | Classic |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| ražotājs | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787074414 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām