| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| MOLVY - VĪRIEŠI | ||
| SLIPY | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-77 | 33,5 |
| L | 78-83 | 34,5 |
| XL | 84-89 | 35,5 |
| XXL | 90-97 | 36,5 |
|
5,49 €
4,12 €
ar kodu: TURBO
|
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 4,12 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| lapa | dzelzs, 30°C veļas mazgāšanas mašīna |
| ražotājs | AVAX a.s., Daliborova 380, 102 00 Prague 10, obchod@avax.cz |
| EAN | 8590717304390 |
"Komforts pāri visam" - šis, iespējams, ir Čehijas uzņēmuma Avax moto, kas ražo šīs biksītes. Kokvilnas materiāls ir patīkams, elpojošs un ērts. No savas pieredzes mēs varam ieteikt , galvenokārt labas cenas un augstākās kvalitātes dēļ.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| lapa | dzelzs, 30°C veļas mazgāšanas mašīna |
| ražotājs | AVAX a.s., Daliborova 380, 102 00 Prague 10, obchod@avax.cz |
| EAN | 8590717304390 |
25 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
Pro:
ātrs piegādes laiks
Čehija
Es iesaku
krāsa un stils
Čehija
Atkārtots pirkums
atkal pievilcīgs dizains, ļoti jauka krāsa, mazliet lielāks izmērs, nekā gaidīju - jau pasūtīšu mazāku, patiešām jauks un interesants, gan piegriezums, gan krāsa.
Čehija
Pro:
Izskatās pēc kvalitatīva produkta.
Čehija
Peck
atbilst izmēru tabulai, materiālu kvalitātei un izgatavošanas kvalitātei.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām