| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| STYX - VĪRIEŠI | ||
| BOKSERU ŠORTI / BIKSĪTES | ||
| IZMĒRS | VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
15,99 €
7,99 €
4,79 €
ar kodu: MEGA
|
| Saglabāt 8,00 € |
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 4,79 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna, modāls |
| Sastāvs | 47 % kokvilnas, 47 % modāls, 6% elastāns |
| Gumija | Classic |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Izgatavots Čehijā | Jā |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007975243 |
Meklē ideālu komforta, stila un kvalitatīvas izpildes kombināciju?Vīriešu bokseršorti Styx ar klasisku gumiju jostasvietā nodrošinās tev komfortu visas dienas garumā, neatkarīgi no tā, vai esi darbā, sporto vai atpūties mājās.Pateicoties īsākām starām, tie lieliski der arī zem pieguļošām biksēm un skaisti izceļ tavu sēžamvietu.Turklāt tie tiek ražoti Čehijā, kas ir precīzas izstrādes un augstākās kvalitātes garantija.
Šie bokseršorti ir izgatavoti no unikāla kokvilnas, modāla un elastāna maisījuma.Šis materiāls apvieno labākās dabisko šķiedru īpašības, kas nodrošina mīkstumu, elpojamību un patīkamu sajūtu uz ādas.Modāls piešķir bokseršortiem maigumu, vieglumu un mitruma novadīšanu maksimālam komfortam arī pie intensīvākām aktivitātēm.Bokseršorti ir patīkami elastīgi, lieliski pieguļ un skaisti saglabā formu.
Vīriešu bokseršorti Styx ir ar īsākām starām, kas nekad neuzrullējas un nodrošina tev maksimālu kustību brīvību.Bokseršorti Styx ir piemēroti ikdienas valkāšanai birojā, kā arī labi der zem sporta šortiem.Klasiskā gumija jostasvietā ar Styx logotipu lieliski turas savā vietā, nespiež un pielāgojas tavai ķermeņa formai bez nepatīkamas iegriešanās.Mūsdienīgs dizains piešķir bokseršortiem sportisku un minimālistisku pieskaņu, tāpēc tajos jutīsies vienkārši lieliski.
Čehijas zīmols Styx ir pazīstams klientu vidū galvenokārt ar saviem brīvi bokseršortiem ar neparastiem rakstiem spilgtās krāsās.Galvenais šī zīmola popularitātes iemesls ir patīkami materiāli un lieliski piegriezumi, kurus esam pārbaudījuši paši.Styx ir viena no mūsu privātajām zīmoliem, un par produktu kvalitāti mēs dodam roku ugunī.
Lai tavi iecienītie bokseršorti kalpotu ilgi labā stāvoklī, iesakām ievērot šādus padomus:
Padoms:Atrast īsto apakšveļas gabalu, kas tev perfekti der, dažreiz ir izaicinājums.Kad to atrodi, ir vērts par to labi rūpēties, lai tas kalpotu ilgi.Padomus, kā to darīt, atradīsi mūsu rakstā.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna, modāls |
| Sastāvs | 47 % kokvilnas, 47 % modāls, 6% elastāns |
| Gumija | Classic |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Izgatavots Čehijā | Jā |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007975243 |
48 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
smalkas bokseru biksītes
Nu, man jāsaka, ka esmu patīkami pārsteigts
Čehija
Vispirms komforts
un jo īpaši griezums, tas ir vissvarīgākais.
Čehija
Forši
Es priecājos par viņiem :)
Čehija
óká
Es esmu apmierināts ar tiem
Čehija
Perfect
Lieliski piemērots un ērts materiāls
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām