| Piegādes ātrums: | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums | |
| Itelia | otrdien 19.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| CALVIN KLEIN - VĪRIEŠI | ||
| BOKSERU ŠORTI / BIKSĪTES | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
33,49 €
19,99 €
15,99 €
ar kodu: TURBO
|
| Saglabāt 13,50 € |
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 15,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 9 % elastāns, 91 % kokvilnas |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8718935859960 |
Ļoti ērti un grezni izgatavoti Calvin Klein bokseri padarīs jūs laimīgu, kad vien tos uzvilksiet. Materiāla sastāvs ir optimāli kombinēts, lai bokseri būtu elpojoši un tajā pašā laikā ļoti ērti. Izgriezums atbilst diezgan sportiskam stilam, ko novērtēsiet ne tikai sportā, bet arī ikdienā. Iepakots oriģinālajā Calvin Klein dāvanu kastītē.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 9 % elastāns, 91 % kokvilnas |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8718935859960 |
11 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
Es esmu laimīgs.
Labākais zīmols tirgū, un es varu teikt tikai pozitīvas lietas par šo produktu.
Čehija
Man nepatīk TH zīmols.
Es to valkāju jau dažus mēnešus, pēc mazgāšanas joprojām izskatās labi. Es iesaku.
Čehija
Tommy Hilfiger mani ir pozitīvi pārsteidzis.
Es to saņēmu kā dāvanu no sievas, un esmu apmierināts. Bokseri ir labi izgatavoti, tāpēc esmu sajūsmā.
Čehija
Tas ir tas, ko jūs vēlaties.
Kvalitāte par visu naudu un vēl ļoti lēts produkts. Es esmu apmierināts.
Čehija
Paldies ierēdnim.
Pārdevēja ieteica, un es esmu ļoti apmierināts. Bokseri man lieliski pieguļ.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām