| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| DIESEL - VĪRIEŠI | ||
| BOKSERI/SLIPI/ŽOKEJI | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
47,99 €
31,99 €
23,99 €
ar kodu: TURBO
|
| Saglabāt 16,00 € |
|
|
✅ 8,00 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 23,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | īsāks |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Prague 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| ražotājs | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837151867 |
Izvēlies pārbaudītu stila, komforta un kvalitātes kombināciju ar šiem vīriešu bokseršortiem no Diesel zīmola.Elegants krāsu izpildījums un izteiksmīga gumija ar ikonisko logotipu sniegs tev pārliecību, lai kur tu būtu – mājās, darbā vai ceļojumā.
Bokseršorti ir izgatavoti no patīkama kokvilnas un elastāna maisījuma.Pateicoties tam, tie ir ne tikai maigi un patīkami pieskārienam, bet arī pietiekami elastīgi, lai perfekti piegulētu un pielāgotos tavai ķermeņa formai, neierobežojot kustības.Turklāt kokvilna ir elpojoša un piemērota arī cilvēkiem ar jutīgu ādu, ko novērtēsi visas dienas garumā.
Vienkrāsains izpildījums ar kontrastējošu gumiju izskatās mūsdienīgi un laikmetīgi.Izteiksmīga gumija ar logotipu Diesel ne tikai izskatās lieliski, bet arī labi turas, nekur neiegriežas un bokseršorti paliek savā vietā, vai nu sēdi darba sapulcē vai kāp kalnos.Īsākas staras nerullējas zem biksēm un garantē brīvību un dabiskas kustības.
Ikoniskais apģērbu un apakšveļas zīmols Diesel tevi sajūsminās ar savu vienkāršo stilu ar oriģināliem elementiem.Pateicoties tam, tas perfekti iederas jebkurā garderobē un ļauj izcelt tavu unikālo personību.Neatkarīgi no tā, vai izvēlies vīriešu bokseršortus vai sieviešu krūšturi, vienmēr vari sagaidīt maigus materiālus un izstrādātus piegriezumus, kas tev derēs kā uzlieti.
Lai tava iecienītā apakšveļa kalpotu ilgi, iesakām ievērot šādus padomus.
Padoms:Atrast īsto apakšveļas gabalu, kas tev perfekti der, dažreiz ir izaicinājums.Kad to atrodi, ir vērts par to labi rūpēties, lai tas kalpotu ilgi.Padomus, kā to izdarīt, atradīsi mūsu rakstā.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | īsāks |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Prague 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| ražotājs | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837151867 |
20 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
Ļoti vienkārši.
lielisks materiāls-
Čehija
Peck
Kvalitāte un zīmols
Čehija
Brīnišķīgi
Bokseri lieliski der. Arī šo bokseru piegriezums ir lielisks.
Čehija
Veikals Treniņu veikals
+ Augstas kvalitātes preces
+Dīzeļdegvielas zīmols
+ Izmērs atbilst izmēram
+Kvalitatīvs audums
+Kvalitatīvs piegriezums un šuves
+Labs personiskais kontakts
Čehija
:)
Forša krāsu shēma
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām