| Piegādes ātrums: | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums | |
| Itelia | otrdien 19.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
298 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| BAMBUSA BOKSERU ŠORTI | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
|
Ir noliktavā (otrdien 19.5. pie jums vai līdzņemšanai.) Faktiskais piegādes ātrums (pasūtot rītdiena uz 13:00)
|
|||
|
19,99 €
15,99 €
9,59 €
ar kodu: ALFA
|
|||
| Saglabāt 4,00 € | |||
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 9,59 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | bambusa viskoze |
| Sastāvs | 82 % bambusa viskozes, 12 % poliamīds, 6% elastāns |
| Gumija | Bezšuvju |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177315 |
Izbaudiet maksimālu komfortu un stilu ar Nedeto vīriešu bokseru šortiem klasiskā melnā krāsā. To lieliskais piegriezums, kvalitatīvais materiāls un modernais dizains padara tās par ideālu izvēli ikdienas valkāšanai un sportiskām aktivitātēm. Izbaudiet komforta un izturības kombināciju, ko piedāvā šie bokseri.
Bokseru šorti ir izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas un elastāna maisījuma. Šī materiālu kombinācija garantē ne tikai maigumu un elpojamību, bet arī optimālu elastību, pateicoties kurai bokseri lieliski pielāgojas jūsu ķermeņa formai. Kokvilna nodrošina patīkamu sajūtu uz ādas, savukārt elastāns nodrošina, ka bokserbikses paliek stingras un saglabā formu pat pēc vairākkārtējas mazgāšanas. Un, tā kā mēs uzskatām, ka visu formu un izmēru vīrieši ir pelnījuši kvalitatīvu apakšveļu, mēs piedāvājam to līdz pat 5XL izmēram.
Bokseru biksītes Nedeto ir veidotas minimālistiskā dizainā ar austu elastīgu lenti ar raksturīgu Nedeto logotipu, kas apakšveļai piešķir modernu izskatu. Garākas kājas nodrošina papildu atbalstu un aizsardzību, tāpēc šīs bokserbikses ir ideāli piemērotas sporta aktivitātēm un ikdienas valkāšanai. Perfekts piegriezums nodrošina kustību brīvību bez ierobežojumiem un neērtiem savilkumiem.
Mēs ne tikai pārdodam Nedeto apakšveļu, bet arī atbalstām tās ražošanu. Tomēr mēs to esam rūpīgi pārbaudījuši uz sevis, un mēs neļausim to izniekot. Neatkarīgi no tā, vai pasūtāt bokserus vai zeķes, jūs vienmēr varat baudīt augstākās kvalitātes produktus par saprātīgu cenu. Nedeto zīmols patiks ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm - šeit var atrast arī stilīgas apakšbikses (tostarp menstruālās). Bokseršorti ir ražoti Turcijā.
Lai nodrošinātu, ka jūsu iecienītākā apakšveļa ilgi kalpo nevainojamā stāvoklī, rūpējieties par tās uzturēšanu.
Padoms: Kļūstiet par veļas kopšanas eksperti, izmantojot mūsu rakstā sniegtos padomus, un nodrošiniet saviem iecienītākajiem apģērba gabaliem pienācīgu kopšanu.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | bambusa viskoze |
| Sastāvs | 82 % bambusa viskozes, 12 % poliamīds, 6% elastāns |
| Gumija | Bezšuvju |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177315 |
837 cilvēki iegādājās
Atsauksmes svešvalodās tiek tulkotas, izmantojot DeepL tulkotāju.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Noderīgākie
Jaunākais
Vecākais
Čehija
Bokseri
Super jauks materiāls un gumija, kas nesaspiež. Es iesaku
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām