| Piegādes ātrums: | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums | |
| Itelia | otrdien 19.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | otrdien 19.5. pie jums |
| otrdien 19.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| DIESEL - VĪRIEŠI | ||
| BOKSERI/SLIPI/ŽOKEJI | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
63,99 €
59,99 €
47,99 €
ar kodu: TURBO
|
| Saglabāt 4,00 € |
|
|
✅ 16,00 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 47,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Prague 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| ražotājs | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055055769732 |
Izbaudi maksimālu komfortu un pārliecinātu stilu ar šiem vīriešu bokseršortiem no Diesel zīmola.Elegants dizains, premium kokvilna un izteiksmīga austā gumija ar Diesel logotipu veido kombināciju, kas tevi nepievils nevienā situācijā – vai esi darbā, tikšanās vai atpūties pēc garas dienas.
Bokseršorti Diesel ir izgatavoti no kokvilnas un elastāna maisījuma, kas nodrošina patīkamu sajūtu valkājot, lielisku elpojamību un optimālu elastību.Kokvilna ir mīksta, maiga pieskārienam un vienlaikus izturīga, tāpēc vari paļauties uz to ilgmūžību.Pievienotais elastāns garantē, ka bokseršorti perfekti pieguļ ķermenim, bet vienlaikus tevi neierobežo pat pie intensīvas kustības.
Labi pieguļoša gumija tur bokseršortus tieši tur, kur tiem jābūt, tie neslīd nost un neiegriežas.Garākas staras nodrošina lielāku pārklājumu un komfortu, ko novērtēsi sēdošā darbā, ceļojot vai sporta aktivitātēs.Viena lieta ir skaidra – šajos bokseršortos Diesel jutīsies pārliecināti, lai kas tevi sagaidītu.
Ikoniskais apģērbu un apakšveļas zīmols Diesel tevi sajūsminās ar savu vienkāršo stilu ar oriģināliem elementiem.Pateicoties tam, tas perfekti iederas jebkurā garderobē un ļauj izcelt tavu unikālo personību.Neatkarīgi no tā, vai izvēlies vīriešu bokseršortus vai sieviešu krūšturi, vienmēr vari gaidīt maigus materiālus un izstrādātus griezumus, kas tev derēs kā uzlieti.
Lai tava iecienītā apakšveļa kalpotu ilgi, iesakām ievērot šādus padomus.
Padoms: Atrast īsto apakšveļas gabalu, kas tev perfekti der, dažreiz ir izaicinājums.Kad to atrodi, ir vērts par to labi rūpēties, lai tas kalpotu ilgi.Padomus, kā to darīt, atradīsi mūsu rakstā.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Prague 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| ražotājs | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055055769732 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām