| Piegādes ātrums: | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums | |
| Itelia | ceturtdien 16.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums |
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| DIESEL - VĪRIEŠI | ||
| BOKSERI/SLIPI/ŽOKEJI | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
63,99 €
59,99 €
44,99 €
ar kodu: TURBO
|
| Saglabāt 4,00 € |
|
|
✅ 15,00 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 44,99 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Prague 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| ražotājs | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055055770226 |
Izbaudiet maksimālu komfortu un pārliecinātu stilu ar šiem vīriešu bokseršortiem no Diesel. Elegants dizains, augstākās kvalitātes kokvilna un izteiksmīga austa elastīgā lente ar Diesel logotipu rada kombināciju, kas jūs nepievils nevienā situācijā – neatkarīgi no tā, vai esat darbā, sapulcē vai atpūšaties pēc garas dienas.
Diesel bokseršorti ir izgatavoti no kokvilnas un elastāna maisījuma, kas nodrošina patīkamu valkāšanas pieredzi, lielisku elpojamību un optimālu elastību. Kokvilna ir mīksta, maiga pieskārienam un vienlaikus izturīga, tāpēc varat paļauties uz tās ilgmūžību. Pievienotais elastāns nodrošina, ka bokseršorti lieliski pieguļ ķermenim, bet vienlaikus tie nekādā veidā neierobežo kustību pat intensīvas kustības laikā.
Labi pieguļošā elastīgā lente notur bokseršortus tieši tur, kur tiem jābūt, tie nevelkas uz augšu un nekur neiegriežas. Garākas bikses nodrošina lielāku pārklājumu un komfortu, ko novērtēsiet, strādājot mazkustīgu darbu, ceļojot vai sporta aktivitāšu laikā. Bet viena lieta ir skaidra – šajos Diesel bokseršortos jūs jutīsieties pārliecināti, lai kas jūs sagaidītu.
Ikoniskais apģērbu un apakšveļas zīmols Diesel iedvesmos jūs ar savu vienkāršo stilu ar oriģināliem elementiem. Tas padara to ideāli piemērotu jebkurai garderobei un ļauj izcelt jūsu unikālo personību. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties vīriešu bokseršortus vai sieviešu krūšturi, jūs vienmēr varat sagaidīt smalkus materiālus un izsmalcinātus piegriezumus, kas jums piestāvēs kā cimds.
Lai jūsu iecienītākā apakšveļa kalpotu ilgāk, iesakām ievērot šos padomus.
Padoms: Atrast piemērotu apakšveļu, kas jums ideāli piestāvētu, var būt sarežģīti. Kad to atradāt, ir vērts par to rūpēties, lai tas kalpotu ilgi. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, skatiet mūsu rakstu.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Prague 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| ražotājs | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055055770226 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām