| Piegādes ātrums: | piektdien 15.5. pie jums |
| piektdien 15.5. pie jums | |
| Itelia | piektdien 15.5. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 15.5. pie jums |
| piektdien 15.5. pie jums |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jauns produkts
0 Prece ks
Šis produkts vairs nav noliktavā
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| CALVIN KLEIN - VĪRIEŠI | ||
| BOKSERU ŠORTI / BIKSĪTES | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
55,99 €
51,99 €
41,59 €
ar kodu: TURBO
|
| Saglabāt 4,00 € |
|
|
✅ 13,87 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 41,59 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8721107653457 |
Šis vīriešu bokseršortu Calvin Klein komplekts nodrošina ne tikai absolūtu komfortu, bet arī mūžīgu un modernu stilu.Calvin Klein bokseršorti ir pilnīgi universāli un piemēroti jebkuram gadījumam, vai nu dodies uz darbu, vai arī tevi gaida īpašs randiņš.
Calvin Klein bokseršorti ir izgatavoti no premium kokvilnas ar elastāna piejaukumu, kas nodrošina mīkstumu, elpojamību un elastību.Kokvilna ir ideāla izvēle ērtai ikdienas valkāšanai, jo tā ļauj ādai elpot.Elastāns piešķir elastību, kas nodrošina, ka bokseršorti lieliski pieguļ un izceļ visas tavas priekšrocības.
Calvin Klein bokseršortiem ir īsākas staras, kas ir ideāla izvēle tiem, kas dod priekšroku brīvākām kustībām un minimāliem ierobežojumiem.Austā gumija ar Calvin Klein logotipu piešķir bokseršortiem mūžīgu modernu stilu un nodrošina, ka tie ērti turas vietā visu dienu.
Vīriešu apakšveļa Calvin Klein ir modes industrijas klasika.Vīriešu bokseršorti ir viens no pierādījumiem, ka Calvin Klein zina, kā apvienot kvalitāti ar stilu.Vairāk nekā 50 gadu pastāvēšanas laikā zīmols ir pierādījis, ka apakšveļas tirgū tam var konkurēt tikai daži.Ja vēlies paļauties uz savu apakšveļu jebkurā situācijā, tad vēlies Calvin Klein apakšveļu.
Lai bokseršorti saglabātu savu kvalitāti un komfortu ilgu laiku, iesakām ievērot šādus norādījumus:
Padoms:Atrast īsto apakšveļas gabalu, kas tev perfekti der, dažreiz ir izaicinājums.Kad to atrodi, ir vērts par to labi rūpēties, lai tas kalpotu ilgi.Padomus, kā to izdarīt, atradīsi mūsu rakstā.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Jā |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com. |
| EAN | 8721107653457 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām