| Piegādes ātrums: | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums | |
| Itelia | ceturtdien 16.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | ceturtdien 16.4. pie jums |
| ceturtdien 16.4. pie jums |
Jauns produkts
374 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| PIETRO FILIPI - VĪRIEŠI | ||
| VĪRIEŠU BOKSERI | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 9,75 € par gabalu (ar kodu: TURBO) |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 19,49 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473265425 |
Atklājiet grezna stila, komforta un ikdienas praktiskuma apvienojumu ar Pietro Filipi vīriešu bokseršortiem. Šīs bokseršorti ir lieliska izvēle vīriešiem, kuri vēlas izskatīties lieliski, vienlaikus jūtoties ērti – gan birojā, gan randiņā, gan atpūšoties mājās. Zīmola augstākās kvalitātes meistarība un īpatnējā elastīgā lente jostasvietā rada iespaidu, kas jūs apburs jau no pirmā acu uzmetiena.
Pietro Filipi bokseršorti ir izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas ar elastāna piejaukumu, kas padara tos mīkstus, elastīgus un lieliski pielāgojas ķermenim. Kokvilna nodrošina elpojamību un dabisku sajūtu uz ādas, savukārt elastāns piešķir bokseršortiem elastību, kas saglabā to formu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Rezultāts ir apakšveļa, kas nodrošinās komfortu visas dienas garumā.
Bokseršortu dizains ir veidots, koncentrējoties uz mūžīgām krāsām, ko papildina metāliska austa gumija ar Pietro Filipi logotipu. Šis kontrasts piešķir linam modernu un greznu izskatu. Bokseršortiem ir pieguļoša piegriezne ar garākām bikšu starām, kas pielāgojas figūrai, vienlaikus nodrošinot pietiekamu atbalstu. Šis piegriezums ir piemērots ikdienas valkāšanai, darbam, atpūtai un svinīgākiem pasākumiem.
Čehijas premium klases zīmolam Pietro Filipi mūsu valstī ir senas tradīcijas. Sākotnēji zīmols specializējās mūsdienīgā apģērbā biznesam, kas bija populārs tūkstošiem cilvēku ne tikai šajā valstī, bet arī ārvalstu tirgos. Pietro Filipi apakšveļa turpina augstas klases izstrādājumu tradīcijas ar mūsdienīgu dizainu, kas atsvaidzinās jūsu garderobi un ļaus jums izskatīties labi.
Lai jūsu bokseršorti ilgstoši būtu perfektā stāvoklī, iesakām ievērot šīs vadlīnijas.
Padoms: Atrast piemērotu apakšveļu, kas jums ideāli piestāvētu, var būt sarežģīti. Kad to atradāt, ir vērts par to rūpēties, lai tas kalpotu ilgi. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, skatiet mūsu rakstu.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 95% kokvilnas, 5% elastāns |
| Gumija | pārmeta |
| Zeķes | ilgāk |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| ražotājs | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prague 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473265425 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām