| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
2 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| TOMMY HILFIGER - VĪRIEŠI | |
| FLOATS | |
| IZMĒRS | VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) |
|---|---|
| S | 81-85 |
| M | 86-91 |
| L | 92-97 |
| XL | 98-103 |
| XXL | 104-109 |
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 0 |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 52,49 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | poliesteris |
| Sastāvs | 100% poliesteris |
| Bikses garumā | īss |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Netherlands, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638995180 |
Meklē peldbikses, kas apvieno greznu dizainu, komfortu un funkcionalitāti?Šīs vīriešu peldbikses Tommy Hilfiger piedāvā visu!Elegants izskats un kvalitatīva apdare ir ideāla izvēle ikvienam vīrietim, kurš vēlas izskatīties stilīgi gan pludmalē, gan pie baseina.
Peldbikses ir izgatavotas no sintētiskiem šķiedrām, kas ir ne tikai ārkārtīgi vieglas, bet arī ātri žūst.Peldbikses ir patīkamas pieskārienam un tajās jutīsies pilnīgi ērti.Šis materiāls garantē maksimālu komfortu, vai nu dodoties uz jūru, baseinu vai vasaras sporta aktivitātēm.
Pateicoties savam nedaudz sportiskajam piegriezumam un ātri žūstošajam materiālam, šīs peldbikses ir lieliskas ne tikai peldēšanai un atpūtai pludmalē, bet arī ūdens sporta veidiem vai ikdienas valkāšanai karstās vasaras dienās.Īsākas staras nodrošina kustību brīvību un modernu izskatu.Elastīga josta ar savelkamu auklu ļauj individuāli pielāgot apkārtmēru perfektai piegulšanai.
Zīmols Tommy Hilfiger ir kļuvis par amerikāņu apģērbu ikonu gandrīz pirms 40 gadiem, un tā krāsainība zilā, sarkanā un baltā toņos ir atpazīstama uzreiz.Visus šī zīmola produktus vieno pirmklasīga apdare un neuzkrītošs luksuss, ko vari baudīt katru dienu.Tommy Hilfiger apakšveļa atrodama stilīgu vīriešu garderobēs visā pasaulē, kuri mīl galvenokārt to laikmetīgo dizainu un materiālus, kas tevi burtiski apmīļo.To novērtēs ne tikai tavas intīmās zonas, kas jutīsies kā kokvilnā, bet arī tava partnere, kura tevi pieskarsies vēl labprātāk.
Lai peldbikses saglabātu savu kvalitāti un krāsu pēc iespējas ilgāk, ir svarīgi ievērot pareizu kopšanu:
Padoms:Izvēlēties peldbikses, kas tev lieliski pieguļ un izceļ tavu stilu, var būt garš ceļš.Lai atvieglotu izvēli, esam sagatavojuši pārskatu par populārākajiem piegriezumiem, no kuriem noteikti izvēlēsies.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | poliesteris |
| Sastāvs | 100% poliesteris |
| Bikses garumā | īss |
| lapa | 30°C |
| gludināšana | Nē |
| žāvētājs | Nē |
| Importētājs | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdama, Nīderlande, service.eu@calvinklein.com. |
| ražotājs | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Netherlands, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638995180 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām