| Piegādes ātrums: | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums | |
| Itelia | piektdien 24.4. pie jums |
| Lietuvos paštas | piektdien 24.4. pie jums |
| piektdien 24.4. pie jums |
Jauns produkts
96 Prece ks
Brīdinājums: pēdējais gabals noliktavā!
Pieejamības datums:
| CORNETTE - VĪRIEŠI | ||
| BOKSERI / ŠORTI | ||
| IZMĒRS | GURNU APKĀRTMĒRS (CM) | NEIZSTIEPTĀ STĀVOKLĪ (CM) |
|---|---|---|
| M | 86-89 | 34,5 |
| L | 90-93 | 35 |
| XL | 94-97 | 36 |
| XXL | 98-102 | 37,5 |
|
Ir noliktavā (piektdien 24.4. pie jums vai līdzņemšanai.) Faktiskais piegādes ātrums (pasūtot šodien uz 13:00)
|
|||
|
15,49 €
11,62 €
ar kodu: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ BEZMAKSAS PIEGĀDEPiegāde no 2,89 € |
✅ Piegāde nākamajā dienā |
✅ 120 dienu bezmaksas apmaiņa vai atgriešana |
✅ 98% apmierinātu klientu |
✅ Vairāk nekā 400 000 apakšveļas vienību par lieliskām cenām |
✅ Bezmaksas piegāde no 59,99 € |
|
✅ Pārredzama cena Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā ir 11,62 € Atlaides tiek aprēķinātas no sākotnējās cenas. Bezmaksas piegāde tiek aprēķināta pēc atlaižu kodu atskaitīšanas. Vai vēlaties būt pārliecināts, ka nepalaidīsiet garām vairs nevienu atlaidi? Pierakstieties jaunumu biļetenam lapas apakšā. |
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 100% kokvilna |
| Gumija | Classic |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| ražotājs | ANGRA CZ s.r.o., Fügnerova 52a, 747 05 Opava, angra@angra.cz |
| EAN | 5902458240944 |
Izbaudi komfortu un stilu ar vīriešu brīviem bokseršortiem Cornette Classic, kas apvieno kvalitatīvu izpildījumu un jautru krāsu dizainu.Ideāla izvēle vīriešiem, kuri novērtē ērtu apakšveļu, kas piemērota ikdienas valkāšanai un atpūtas brīžiem, vienlaikus vēloties parādīt savu humora izjūtu.
Brīvi bokseršorti ir izgatavoti no 100 % kokvilnas, kas sniegs tev mīkstumu un komfortu ikdienas valkāšanā.Tajā pašā laikā Cornette brīvi bokseršorti ir patīkami elpojoši, tāpēc jutīsies svaigi visas dienas garumā.Kokvilna ir piemērota arī cilvēkiem ar jutīgu ādu un pieder pie izturīgiem materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku apakšveļai pat biežas mazgāšanas gadījumā.
Pateicoties brīvākam piegriezumam, Cornette brīvi bokseršorti nodrošinās maksimālu komfortu un kustību brīvību, ko novērtēsi ikdienas aktivitātēs un atpūtā mājās.Klasiskā gumija jostasvietā nodrošina, ka brīvi bokseršorti labi turas vietā, nesaspiežot.Krāsains dizains un stilīgi apdrukas piešķir brīviem bokseršortiem jautru pieskārienu un unikālu stilu.
Zīmols Cornette piešķirs tavam garderobei rakstus un krāsas ar humoru, kas izklaidēs tevi un tavu apkārtni.Tomēr vissvarīgākie joprojām ir patīkami materiāli un precīzs piegriezums, kas rūpēsies par tavu komfortu.Papildus stilīgiem brīviem bokseršortiem vari izvēlēties bokseršortus, pidžamas vai bērnu apakšveļu.
Lai tavi jaunie brīvi bokseršorti kalpotu ilgi, iesakām ievērot šādus norādījumus.
Padoms:Kļūsti par apakšveļas kopšanas ekspertu, pateicoties padomiem mūsu rakstā un sniedz saviem iecienītajiem gabaliem rūpes, kuras tie ir pelnījuši.
| Modelis | ir 185 cm garš, sver 85 kg un valkā M izmēra apģērbu. |
|---|---|
| Materiāls | kokvilna |
| Sastāvs | 100% kokvilna |
| Gumija | Classic |
| lapa | 40°C |
| gludināšana | Jā |
| žāvētājs | Nē |
| ražotājs | ANGRA CZ s.r.o., Fügnerova 52a, 747 05 Opava, angra@angra.cz |
| EAN | 5902458240944 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
atgriešanai
iesaka veikalu
apakšveļa par lieliskām cenām